Placówka Zapewniająca Całodobową Opiekę „Labirynt”

Placówka Zapewniająca Całodobową Opiekę „Labirynt” w Olsztynie przy ul. Eugeniusza Paukszty 57 ma zaszczyt przedstawić swoją ofertę skierowaną do wszystkich osób, które z racji wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym i potrzebują stałej opieki, pielęgnacji i pomocy w czynnościach codziennych.
Umieszczenie w Placówce odbywa się na podstawie umowy cywilno-prawnej zawieranej z pensjonariuszem na czas określony lub stały. Koszt pobytu pokrywany jest w całości przez mieszkańca.

Oferta PZCO „Labirynt”

PZCO „Labirynt” dysponuje 15 miejscami całodobowymi. W ramach działalności oferuje usługi pielęgnacyjno-opiekuńcze, poradnictwo psychologiczne, opiekę pielęgniarską i usługi medyczne w ramach własnej Przychodni POZ oraz opiekę lekarza geriatry. Zapewnia organizację czasu wolnego poprzez programy kulturalno – oświatowe, terapię zajęciową i usprawnianie fizyczne. Organizowane są spotkania okolicznościowe min. z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia oraz imienin i urodzin w domowej atmosferze. Na terenie obiektu znajduje się Kaplica, z której mogą korzystać mieszkańcy oraz sklepik.
Nasz obiekt położony jest w spokojnej, cichej okolicy, otoczony częścią parkową, która zachęca do relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu. Budynek jest zlokalizowany w dogodnej części miasta, do której docierają tramwaje i wiele linii autobusowych.
Placówka łączy zalety profesjonalnego ośrodka opieki z miejscem, które zapewnia domowe warunki i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza.

Dostępność architektoniczna

Budynek dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W budynku znajdują się windy oraz szerokie ciągi komunikacyjne.
Naszym nadrzędnym celem jest troska o potrzeby podopiecznych oraz zapewnienie bezpieczeństwa oraz ciepłej, domowej atmosfery. Dokładamy starań, aby nasi mieszkańcy mieli poczucie, że czas spędzony w Placówce jest nagrodą za dotychczasowe życie a bliscy byli spokojni i pewni, że ich członkowie rodziny są pod dobrą opieką.
O NAS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny "Labirynt" w Olsztynie
jest jednostką Polskiego Związku Niewidomych. To jedyna tego typu placówka w regionie, świadcząca wielozakresową pomoc osobom z dysfunkcją wzroku.

NIP: 7390207875
REGON: 007025575

KONTAKT

ul. Eugeniusza Paukszty 57
10–685 Olsztyn
tel.: 89 542 89 13 (centrala)
tel.: 89 542 75 82 (przychodnia)
e-mail: sekretariat@labirynt.pzn.org.pl

Dyrektor: mgr Elżbieta Jabłko
e-mail: dyrektor@labirynt.pzn.org.pl

Dział Księgowości
e-mail: ksiegowosc@labirynt.pzn.org.pl

Rejestracja do poradni i gabinetów jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.

Skip to content